What are some reasonable prices for xanax, vicodin, and hydrocodone? need to know so i dont get ripped off, thanks
I don't pay for hydro's. I get 120 per month from the VA. I do know sites where you can get them without a prescription, but it's pricey, and there's a chance of it being confiscated by Customs. I used to get Ambien from a site in Europe. I was successful a couple times, and then U.S. Customs stole my meds and sent me a nasty letter...assholes.
well for xanax, 1 dollar a mg is usually what i pay, maybe like 2 bucks AT MOST for a mg, fuck vicodin it's trash
only reason why the blue footballs might be 2 bucks each mg, is because those are non time release. they should not be any higher than that.
I can get the xanax for free hahahaha but I dont like taking it because of my baby, shit knocks me out and I cant get up to do anything. But I can get the tombstones for $5.00, and every time I take one of those I black out and then dont remember what happened. I never did get much out of xanax, just always stuck with percocets.
if you're trying to get them on the streets, it really just depends on where you are on the "food chain", or the # of people that you have to go through to get them. if you're way down on the chain, they're going to be more expensive. the price usually increase as the amount of hands that the pills have to pass through to get to you increases. everyone wants to make a little money, ya know? i'm 3rd down the line in my "chain" and i pay anywhere from $3-$3.25/pill for the 10/500 (big, green or blue-colored) and 10/325 (small, skinny, yellow-colored) watson brand vicodins. i won't pay over $3/pill for the 5/500 (white-colored) watson vic's. sucks that it's so expensive, but thats the price you - or rather - i pay . if you're getting them from someone that you know fairly well, they shouldn't charge you over $3/pill for the 10/500's and $2.50/pill for the 5/500's. like i said though, it just depends on what he's getting them for. as far as xanax goes, i'm not the biggest fan nowadays, but i used to eat them all the time in hikeschool and first year or so of college. we usually would buy the 4-bars (long, white or yellow, and partitioned into 4 pieces) at a rate of 3 for $10. i wouldn't pay over $2/pill for footballs or over $4/pill for the 4-bar's. then again, like i said-the price per pill usually reflects the distance the pills have to travel and/or the number of hands they have had to travel through. another factor is how friendly you are to the person who's getting them for you. if you are looking to get them online just pm me and i'll point you in the direction of a few sites that i know that are relatively cheap and don't require a script. hope this helps...